top of page

Mistrovství ČR v dogdancingu 12.11.2023

Startovní listina

Heelwork to Music

Startovní č. 1

Vanda Gregorová

Superfly's 10-4 Good Buddy

"Pete", AUO

Pete je šestiletý australský ovčák, kromě dogdancingu se okrajově věnujeme obedienci a pasení, ale Peta baví každá aktivita, kterou mu vymyslím. Jeho poznávací znamení je velmi radostné a hlasité kvičení, kterým oblažuje lidi, které má rád :))

IMG_1513.jpg

Startovní č. 3

Lucie Bumbová

Dragon Runner Nica Bohemica

"Dragon", BOC

Je mi 17 let a Dráčkovi 4 roky. Na dogdancingu zbožňuju tu možnost se vyjádřit, tvořit a být kreativní. Také je to spojení tance, hudby a psa a to jsou jedny z věcí, které mám na světě nejraději. :) Moc se těším na letošní MČR, přeji všem týmům hodně štěstí a ať si to každý na place užije na maximum!

385520787_1290156878358562_8584076437944444698_n - Dragon Runner Border Collie.jpg

Startovní č. 5

Aneta Zázvorková 

Sebastian 

"Sebastian", MIX

Ahoj, já se jmenuju Aneta a můj parťák Sebastian, kříženec Bernského salašnického psa. Sebbyho baví jakákoliv práce a já jsem ráda, že jde do všeho s radostí. Sice to není jednoduchý pes, ale nikdy mě nenechal ve štychu. ❤️ Jsem ráda, že se Sebbym můžu zase stát na place, a proto mou jedinou prioritou je, abychom si to užili oba. ❤️

DSC_7926 - Anet_Sebby.jpg

Startovní č. 7

Eliška Křížová

Batari QweFi Family Geluzee

"Lumine", BOC

S Lumi se dogdancingu věnujeme od jejího necelého roku a mých 14 let.
Začaly jsme skládat zkoušky a postupně sbíraly zkoušku po zkoušce. Skrz covid jsme se účastnily online závodů, kde jsem objevila krásu v závodních sestavách a začala jsem se jejich tvorbě věnovat více.
Díky tomu se pro mě stal tanec se psem velkou vášní a krásným spojením se psem.

IMG_9985-2 - Fairy Collie.jpg

Startovní č. 9

Kamila Petrová

Ifigenie z Dašického zátiší

"Giffča", CHP

Giffče byly čtyři dny před Mistrovstvím České republiky teprve dva roky, budou to celkově její čtvrté závody a rovnou v obou divizích. Ale ona není tak úplně normální chodský pes, často o ní říkám, že k nám musela spadnout z Vesmíru :) Je to duší spíš taková hyperaktivní borderka :) Ale cvičí se mi s ní neskutečně dobře. Vše jí baví, někdy až moc, tak uvidíme, jak se s tím na place "popereme" :)) 

DSC_7297.jpg

Startovní č. 11

Alena Smolíková 

Freestyle Fox Royal Fellow

"Foxy", BOC

Foxy je úžasná a všestranná fena. Kromě dogdancingu se vrcholově věnujeme ještě dogfrisbee a okrajově obedience a rally obedience. Startujeme v Heelworku i Freestylu, protože jsem pořád ještě nepřišla na to, co nám jde líp :-D. V Heelworku předvedeme sestavu na motiv filmu "Jak vycvičit draka". Ve Freestylu se Foxy promění v rybu, kterou se jako rybář budu snažit ulovit :-).

rybar - Alena Smolíková.jpg

Startovní č. 13

Zuzana Fialová

Anthony Hop Skins Zamunda

"Tonda", BOC

Tonda je můj osudový pes, který mi ukázal spoustu psích sportů. Mohu se na něj stoprocentně spolehnout a každý trénink, závod či zkoušku si užívám. Je naprosto dokonalý a věčně pozitivně naladěný, prostě parťák do nepohody, co nikdy nezklame.

IMG_0819 (1) (1) - Zuzana Fialová.jpg

Startovní č. 15

Veronika Lesiuková

Schenzi

"Zíza", ESP

Shenzinka je naše 6letá fenečka evropského saňového psa, kterou máme primárně na mushingové disciplíny, jako je canicross a dog scooter. V dogdancingu se společně věnujeme pouze kategorii heelwork to music a každé vystoupení se snažíme užít si hlavně na pohodu.

schenzi - Myapsi cz.jpg

Startovní č. 17

Jitka Vavřenová

DJ Smoothie Oaklet´s Dogstory

"Smoothie", BOC

Dogdancingu jsem se začala věnovat až právě se Smoothou, je to moje úplně první borderka, takže se učíme všechno společně, já i ona, a užíváme si to. Pustily jsme se i do skládání zkoušek, máme hotový první, druhý stupeň i Htm3 a od získání titulu COD nás děli už jen tři zkoušky, tak snad se nám to brzy podaří. Na MČR jsem se přihlásila, protože si říkám, že člověk má využit takovouto příležitost, aby si něco vyzkoušel a každá zkušenost je určitě dobrá zkušenost :-) 

Jitka Vavřenová + DJ Smoothie - Jitka Vavřenová.jpg

Startovní č. 19

Ilona Kalenská

Critters Extra Temperament

"Ricky", BOM

Rickyho - Critterse jsem si přivezla v 6 měsících, byl poslední štěně které ještě nenašlo páníčka. Můžu říct, že procházka rájem to s ním nikdy nebyla a nebude a o to jsem více hrdá na to, kam jsme se už dostali. Heelwork mě a Rickyho doslova pohltil a je to jedna naše velká jízda.

DSC06087 - Ilona Kalenská.jpg

Startovní č. 21

Lucie Doksanská

Imperia Kalashnikhof

"Peri", WCP

Věnuji se dogdancingu přibližně sedm let a je to pro mě ten nejlepší sport se psem, kde opravdu tvoříte společný tým. S Perinkou jsem začala tančit v loňském roce a do Heelworku jsme vklouzly před pár měsíci. Jsme teprve na začátku, ale sbíráme zkušenosti a moc nás to baví.

já a Peri (2) - Lucie Doksanská.jpg

Startovní č. 23

Tereza Škodová

Katty

"Katty", NO

Katty je německá ovčanda , která si občas umí postavit hlavu. I když by si Dogdancingu asi sama nevybrala, už tomu pomalu začíná přicházet na chuť. Dále se ještě věnujeme agility a méně pak obedience. Moc se těšíme na náš první start na MČR.

DSC_5068 - Terka Škodova.jpg

Startovní č. 25

Petr Michálek

Nassy z Hambálek Bušín

"Terezka", SBT

Terka je velmi všestranná, téměř 5letá fenka. Začínali jsme sportovní kynologií a před 3 lety propadli kouzlu dogdancingu.
Tento rok je pro nás naší první závodní sezónou. Důležité je pro nás si to společně hlavně užít a pokud možno i pobavit diváky.

20231012_154202-BlendCollage - Petr Michalek.jpg

Startovní č. 27

Ilona Machová

Akani z Hückelovy vily

"Niki", BOM

S Niki se chystáme na druhý společný start na MČR. Stále se potýkáme s tím, že Nikča velmi přebírá moji závodní nervozitu, naším největším úspěchem by tedy bylo předvést to, co umíme v tréninku. Zároveň je mým přáním, aby si to Nikča užila stejně jako já, jak to právě v tréninku umí :-)

1699116142859.jpg

Startovní č. 51 (hárá)

Iveta Šafaříková

Kara

"Kara", NO

Kariska je pes jednoho pána, zbytek rodiny toleruje. Dříve jsme žily dobrodružně - procestovala mnoho států, zná snad všechny dopravní prostředky i druhy ubytování. Oceňuji její spolehlivost v běžném životě: je naprosto mírumilovná. Složily jsme spolu 22 zkoušek a řádily jsme hlavně v obedienci (OB3). Teď na starší kolena (nás obou) už žijeme úplně klidně a nudně a věnujeme se HtM a stopařině. Moc se těšíme, ambice nemáme, ale doufáme, že naše sestava diváky potěší :)

Ivet a Kariska - TheIvettkas.jpg

Startovní č. 2

Markéta Coufalová

Arwenia the Grace Your Playfellow

"Arwen", BOC

Arwenka je můj druhý pejsek a po mojí superúspěšné Angience takový malý hnědý oříšek. Dlouho nám trvalo se společně sladit, Arwenka je totiž malý upovídaný řešitel všeho možného. Přesto jsme vám dnes přišli ukázat, že nic se nemá vzdávat a s každým pejskem se dá najít společná řeč. Mým cílem je tichý a soustředěný projev, tak nám držte palce, ať má Arwenka svůj dobrý den :)

9D3C597C-2780-4BEE-B9CB-E2519C13D0C4.jpeg

Startovní č. 4

Julie Chocholatá 

Acey-Ducey Zip Zap

"Tay", BOC

S Tayem jsme parťáci na dog dancing už druhým rokem. Na začátku jsme netušili, co všechno nás společně čeká a jaká to bude jízda. Letos jsme spolu získali druhý titul Mistra republiky v mladších juniorech a z Maďarska jsme si přivezli juniorského Mistra Evropy. 

IMG_7224-Enhanced-NR - Julie Chocholatá.jpg

Startovní č. 6

Štěpánka Míková

Caprisone Markam Dogs

"Capri", AUO

Caprisone je skoro 5letý australák s vlastní hlavou. Naše začátky v dogdancingu nebyly zrovna jednoduché. Jeho chuť "tančit" by se dala přirovnat k mé chuti učit se na střední fyziku. :D Ale nerada něco vzdávám, a tak jsme to dotáhli až sem. Toto je jeho první mistrovství a já doufám, že si společný čas na placu naplno užijeme.

DSC06226 - Štěpánka Míková.jpg

Startovní č. 8

Nikola Škubníková 

Extra Graf Czech

"Exi", BOM

Exi je téměř 9letá maliňačka. Je to skvělá parťačka na výlety po horách i psí sporty, která má stále plno energie. Kromě Dogdancingu se věnujeme i sportovní kynologii (IGP3) a obedience (OB2). Na MČR všech plemen letos startujeme poprvé. 

IMG20230529200024 - Nikola Škubníková.jpg

Startovní č. 10

Ivo Ištvánek

Fairy Froya Hola Hopa

"Froya", BOC

Pro Froyu, které je šest let, je toto již páté MR, kterého se účastníme. Do tohoto závodu, tak jako do každého, jdeme s jediným cílem - bez ohledu na výsledek si to společně na ploše užít a alespoň trochu pobavit diváky. Myslím si, že i díky tomuto přístupu a nadšení Froyi ze společné práce se zadařilo i pár úspěchů jak na domácí, tak i zahraniční DD scéně a já si toho moc vážím. Hodně štěstí všem!

A04C924D-7982-4DA4-B77F-5D142C9742B5 - Ivo Istvanek.jpeg

Startovní č. 12

Jana Adamírová

Kai - Mook Raylai Bohemia Alké

"Raylai", BOC

Raylinka je mým splněným snem. Moje první border kolie, milující holčička s obrovským srdcem. Cvičí vždy s velkou chutí a obě nás dogdancing hrozně moc baví. Kromě dogdancingu je se svoji vždy dobrou náladou úžasným rodinným miláčkem. Bojuji s velkou trémou, ale každá zkušenost je darem a posouvá nás dál.

3O6A7590 (1) - Jana Adamirova.jpg

Startovní č. 14

Lenka Nosálková

Bonyfác

"Bony", MIX

Bonyfác je šestiletý kříženec. Je to sebevědomý zkušený pes, který miluje jakoukoli aktivitu, kterou spolu děláme. Letos je to naše třetí mistrovství a každý rok se snažím náš výkon posunout na další úroveň. Letos pro nás bude nejtěžší pokořit novou zadní heel pozici a také rekvizitu, kterou zpočátku hodně řešil a nesoustředil se na výkon. Já se zase někdy soustředím na něj a zapomínám, že nějakou rekvizitu mám. Bude to tedy velká výzva. Už se moc těšíme!

POP_3943-Edit - Lenka Nosálková.jpg

Startovní č. 16

Markéta Košinová

Agness Life Begins

"Nessí, BOM

Tento rok je pro nás s Nessí rok zvratů. Dlouho jsme nevěděli, zda bude moci Nessí letos na MR startovat. Máme jediný cíl, sestavu si užít.

IMG_7876 - Mája Košinová.jpeg

Startovní č. 18

Irena Ištvánková

Mike Black z JBonda

"Mike", BOG

Když už se jedeme na MČR podívat, tak proč si plochu zase po roce nevyzkoušet. Myslím, že jsme jediný tým, který nemá vůbec žádná očekávání a ambice a je to velmi osvobozující. Na akci se moc těším a děkuji moc organizátorům. Všem přeji mnoho štěstí!

IMG_4961 - Irena Istvankova.jpeg

Startovní č. 20

Lenka Křížová

Senator Lodygowska Sfora

"Sanny", BF

Sanny oslaví pár dní po mistrovství republiky své již 10. narozeniny. I přes svůj věk je stále velmi aktivní a dogdancing ho stále baví. Na MR startujeme podruhé. Poprvé jsme startovali před dvěma lety v kategorii Freestyle. Po Sannyho zdravotních problémech jsme se k DD vrátili a zakotvili jsme v heelworku. Po dvou letech si tedy jdeme opět užít úžasnou atmosféru tohoto závodu. Moc se na všechny těšíme a doufám, že si náš, pro nás velký den, užijete s námi.

Se Sannym - Zdeněk Kříž.jpg

Startovní č. 22

Kamila Petrová

Vivien Reilly z Gipova

"Rejlí", CHP

I když je Reilly můj třetí pes, je první v tom, jak daleko jsme to dopracovaly. Spolu jsme se dostaly na spoustu velkých dogdancingových závodů a díky tomu jí vděčím za nesčetně krásných zážitků a vzpomínek na celý život. Rejlince bude tři dny po Mistrovství České republiky 10 let a tak doufám, že nám to ještě nějakou dobu bude tančit tak jako do teď :)

DSC_2451.jpg

Startovní č. 24

Dana Hybrantová

Babetka Chlupaté štěstí

"Babet", GR

Co napsat v pár větách o nás😊. No já jsem stresák a doufám, že to Babetce kazit nebudu. Babetka je mladá 2letá fenečka se zlatým srdcem i kožíškem. Miluje vodu, jídlo, procházky, lidi a hlavně mazlení a podrbání na kožíšku. Toto je pro ni první velké vystoupení. Tak nám držte palce ať to ustojíme. 😊

IMG-20230320-WA0034 - Dana Hybrantova.jpg

Startovní č. 26

Tereza Cahová Ratajová

Baukis Melanchaités

"Julinka", FCR

Julinka je věčná optimistka a to na ní miluju nejvíc. Na MČR se moc těšíme, bude to náš druhý start na tomto závodu a poprvé v kategorii HtM.

3O6A6355 - tereza ratajova.jpg

Startovní č. 28

Šimona Drábková

Karin Antis

"Karinka", DB

Karinka je můj ideální (nejen) taneční partner. Jsem moc ráda, že ji mám a že můžeme opět společně vystoupit na MČR.

IMG_7383 - Šimona Drábková.jpg

Freestyle

Startovní č. 29

Dominika Korintová

Holly

"Holly", MIX

Hollynka je voříšek z útulku. Zároveň je to můj první pes, se kterým se věnuji dogdancingu a agility. První zkušenosti se psími triky jsme začali sbírat od mých 4 let. Dogdancingu jako takovému se věnujeme 3 roky. Hollča je skvělá v tom, že mě učí velmi často improvizovat. Je to můj velký učitel a společné chvíle si spolu moc užíváme.

3O6A6419 - Kennel od Čeníčka.jpg

Startovní č. 31

Veronika Lesiuková

Rafiki

"Rafinka", ESP

Rafinka je naše 4letá fenečka evopského saňového psa. Má ráda jakoukoliv aktivitu, kterou ji přichystám. Se mnou běhá canicross, s partnerem miluje bikejoring. V dogdancingu se společně se věnujeme freestylu. Doufám, že se nám naším vystoupením podaří vás přenést do trochu jiného světa a také se alespoň trochu zasmějete.

Rafka - Myapsi cz.jpg

Startovní č. 33

Marcela Kocourková

Balu Argo Zamunda

"Argo", BOC

S Argem jsme sehraný tým, někdy mám pocit, že mi dokáže číst myšlenky, on je můj osudový pes.

DSC_a-8278 - Marcela Kocourkova.jpg

Startovní č. 35

Hana Pulkertová

Apolo Brixa's Family

"Loony", BOC

S Loonym je tohle již náš několikátý start na MR. Sestavu si jdeme jako vždy užít na maximum, takže pokud máte rádi drive a dobrou hudbu, tak se na naši sestavu určitě koukejte. Rozhodně se nebudete nudit, stejně jako my :))

received_1329846924585781 - Hana Pulkertová - Loony team.jpeg

Startovní č. 37

Denisa Kučerová

Akim from Edge of Paradise

"Akim", BOC

Akim je čtyřletý pes, který nepohrdne žádnou zábavou. Kromě dogdancingu se spolu věnujeme také obedience. Společný čas trávíme i objevováním úžasných míst ČR. Akim je skvělý parťák na turistiku.

Kučerová_foto - Denisa Kucerova.jpg

Startovní č. 39

Nikola Škubníková

Extra Graf Czech

"Exi", BOM

Exi je téměř 9letá maliňačka. Je to skvělá parťáčka na výlety po horách i psí sporty, která má stále plno energie. Kromě Dogdancingu se věnujeme i sportovní kynologii (IGP3) a obedience (OB2). Na MČR všech plemen letos startujeme poprvé.

IMG20230529200024 - Nikola Škubníková.jpg

Startovní č. 41

Kamila Petrová

Ifigenie z Dašického zátiší

"Giffča", CHP

Giffče byly čtyři dny před Mistrovstvím České republiky teprve dva roky, budou to celkově její čtvrté závody a rovnou v obou divizích. Ale ona není tak úplně normální chodský pes, často o ní říkám, že k nám musela spadnout z Vesmíru :) Je to duší spíš taková hyperaktivní borderka :) Ale cvičí se mi s ní neskutečně dobře. Vše jí baví, někdy až moc, tak uvidíme, jak se s tím na place " popereme" :))

DSC_7297.jpg

Startovní č. 43

Vanda Gregorová

Koniklec ze Slunečného útesu

"Kipa", CHI

Kipa je tříletá čivava, máme za sebou pár závodů v zahraničí, ale v Česku je MR naše závodní premiéra vůbec. Díky Kipě se po několikaleté pauze vracím na startovní pole do Freestylu, náš start si jdeme užít a ukázat vám, kolik energie se umí ukrývat ve 2 kg psovi :)).

Foto-6.jpg

Startovní č. 45

Monika Hrdinová

Beneficium Wäka

"Arya", AUO

Arče už je téměř 10 let, věnujeme se agility a dogdancingu. Je to pravý australský ovčák s povahou will to please. Doufáme, že dnes diváky a porotu pobavíme, i když máme velkou trému.

DSC06348 - Monika “Arya” Hrdinová.jpg

Startovní č. 47

Šárka Kruťová

Tofy

"Tofy", BOC

Dogdancing je přesně to, co nás spojuje - a špička ocásku, co se šťastně pohybuje i při nejtěžších cvicích, je pro mě přesně ta zlatá medaile, co jsem vždycky chtěla vyhrát :)

F8 (2).jpg

Startovní č. 49

Vanda Říhová

Marylin

"Marylin", MIX

Myslím, že Marylin je a bude můj nejrozmazlenější pes, co jsem kdy měla. Umí to se mnou a má mě skvěle vycvičenou... Ale kdo by jí odolal, že?
Taky je to můj první žampiónek (máme složeného šamióna DD), splnila mi jeden
z mých snů.

293935615_5232962676818384_3525502040476890745_n - Vanda Říhová.jpg

Startovní č. 30

Markéta Košinová

Valentine’s Honey Mokrý Bandita

"Honey", HAV

Honey je můj první havaňáček. Je to velmi aktivní, hravý a žravý pes. Sežere cokoliv, kdykoliv a v jakémkoliv množství. Původně jsme se spolu věnovaly Agility. Později jsme začaly s triky a pak jsme zkusily dogdancing. Haničce bude brzy 12 let. Cvičit jí velmi baví, ale už špatně slyší. Dnes nás čeká naše poslední sestava a já věřím, že si to spolu užijeme.

IMG_6726 - Mája Košinová.jpeg

Startovní č. 32

Vanda Říhová

Jango

"Jango", MIX

Jango přišel do mého života nečekán, nezván a nechat si ho bylo jedno z mých skvělých životních rozhodnutí. Jsme spolu od začátku tzv. ,,Na jedné vlně" :-)

357508221_6312223572225617_6700049522818905184_n - Vanda Říhová.jpg

Startovní č. 34

Barbora Koblihová

Amazing Amexia Bellis Hope

"Mexi", BOC

Mexinka je mladá fenka, se kterou jsme si náramně sedly. Práce s ní mě neuvěřitelně baví, věnujeme se nejvíce dogdancingu, rekreačně si hodíme frisbee a také občas zajedeme popást ovečky. Pasení bychom se chtěly věnovat více, protože tam je Mexi opravdu, jak "ryba ve vodě".

Foto Mexi - Barbora Koblihová.jpg

Startovní č. 36

Pavlína Valtrová

Emerald Choco Dabbeeco

"Sam", BOC

Dogdancingu se s mým čtyřnohým tanečníkem věnujeme krátce a toto jsou naše první větší závody. Cíle máme dva: užít si společný čas na ploše a především pobavit publikum.

3O6A3443 - Pavlína Valtrová.jpg

Startovní č. 38

Julie Chocholatá

Acey-Ducey Zip Zap

"Tay", BOC

S Tayem jsme parťáci na dog dancing už druhým rokem. Na začátku jsme netušili, co všechno nás společně čeká a jaká to bude jízda. Letos jsme spolu získali druhý titul Mistra republiky v mladších juniorech a z Maďarska jsme si přivezli juniorského Mistra Evropy.

20230924_124448 - Julie Chocholatá.jpg

Startovní č. 40

Lucie Stejskalová

Akim Corso Tosadar

"Akim", CC

Akim je skoro pětiletý pes plemene Cane Corso, je to skvělý parťák, pohodář. V dogdancingu ne úplně časté plemeno, jako správný moloss má občas svou hlavu, občas i pomalejší tempo, přesto když se zadaří, umí ukázat že i s telátkem se ledacos dá. Na mistrovství startujeme poprvé a těšíme se, že si to užijeme.

FB_IMG_1698088320988 - Lucie Stejskalova.jpg

Startovní č. 42

Jana Kirchnerová

Benji

"Benji", YT

Benjimu je 9,5 roku a jako malý byl zachráněn z romské osady na východě Slovenska. Je velmi chytrý, bystrý a akční pes, který miluje pohyb. Bohužel je také velmi citlivý na rušivé podněty a cizí prostředí, proto jsme se v podstatě nezúčastňovali soutěží vyšší úrovně. I přes všechna úskalí jeho povahy se nám ale podařilo loni získat titul CoD. Účast na MČR jsem dlouho zvažovala, ale myslím, že si Benji za svou poctivou práci tu čest účasti na této akci zaslouží.

IMG_8014 - Jana Kirchnerová.jpg

Startovní č. 44

Bára Kuldová

Odeta Hastrmánek

"Odeta", NOK

Odetka je čtyřletá německá ohařka, která miluje dogdancing. Baví ji hlavně freestyle, protože se u toho nenudí a vždycky něčím překvapí :) Věnujeme se tomuto sportu druhým rokem a dnes jsme vás přišly pobavit a nasbírat cenné zkušenosti.

DSC_4299 - Bara Stanikova.jpg

Startovní č. 46

Alena Smolíková

Freestyle Fox Royal Fellow

"Foxy", BOC

Foxy je úžasná a všestranná fena. Kromě dogdancingu se vrcholově věnujeme ještě dogfrisbee a okrajově obedience a rally obedience. Startujeme v Heelworku i Freestylu, protože jsem pořád ještě nepřišla na to, co nám jde líp :-D. V Heelworku předvedeme sestavu na motiv filmu "Jak vycvičit draka". Ve Freestylu se Foxy promění v rybu, kterou se jako rybář budu snažit ulovit :-).

rybar - Alena Smolíková.jpg

Startovní č. 48

Kristýna Másilková

Wizard Funny Macy Gray

"Fanča", SBT

S Fanynkou se krom DD věnujeme obedienci. Dogdancing jsme primárně začaly dělat kvůli vystoupením v rámci canisterapie.

masilkova - Kristyna Masilkova.jpg

Startovní č. 50 (hárá)

Eliška Mikulcová

Airy Arwen Brilliant Dynasty

"Sofi", BOC

Naše sestava je pro mě taková ,,srdcovka" a ráda si vyfotím další vzpomínku do společného alba. Se Sofi sbíráme na závodním place pořád nové zkušenosti a já doufám, že si zatančíme co nejlépe :-)

Eliška Mikulcová+Sofi - Eliška Mikulcová.jpg
bottom of page