top of page

Jak na start na zkouškách a závodech

Co s sebou na první start na zkouškách či závodech?

-výkonnostní knížku (na každý start)

-psi s PP: originál průkazu původu

-psi bez PP: Registrační a výkonnostní průkaz psa bez prokázaného původu 

   Do výkonnostní knížky jsou týmu zapisovány výsledky zkoušek a bodové hodnocení za umístění na závodech. Bez výkonnostní knížky proto nelze na závod či zkoušku nastoupit. Při prvním startu je zároveň nutné s sebou přinést originál průkazu původu (platí pro psy s PP), nebo Registrační a výkonnostní průkaz psa bez prokázaného původu (platí pro psy bez PP). Psi, kteří mají vydané PP jinou organizací než FCI (např. ISDS, ASCA), taktéž musí mít vydaný Registrační a výkonnostní průkaz psa bez prokázaného původu. 

   Při startu na první akci, které se psovod se psem účastní, provede oficiální rozhodčí klubu DDCCR ověření identity psa, a to právě dle PP FCI nebo Registračního a výkonnostního průkazu psa bez prokázaného původu. Toto ověření identity zaznamená rozhodčí do výkonnostní knížky.

Jak získám výkonnostní knížku?

Případné dotazy týkající se výkonnostních knížek Vám zodpoví Zuzana Fialová: vkdogdancing@seznam.cz

 

 

Řádně vyplňte žádost o vydání výkonností knížky:

Platbu za výkonnostní knížku lze provést pouze na účet klubu, a to následujícími způsoby:

 

a)  Převodem na účet číslo 2400248987/2010 (Fio Banka, a.s)
variabilní symbol 2
do zprávy pro příjemce napište své jméno a příjmení

IBAN pro platby v EUR: CZ0620100000002500248992
Swift-code: FIOBCZPPXXX

 

b)  Složenkou
Ke Spofě 19, Praha 4 - Modřany, 143 00
číslo účtu: 2400248987/2010

variabilní symbol 2
do zprávy pro příjemce napište své jméno a příjmení

   Po odeslání žádosti a připsání poplatku na účet klubu Vám bude výkonnostní knížka vystavena a odeslána na adresu uvedenou v žádosti nejpozději do 21 dnů od splnění všech podmínek. Následně je třeba ještě počítat se dvěma dny pro doručení. Žádejte proto o VK včas.

   Můžete se však s vystavitelem VK domluvit na osobním předání – např. na akci, kde plánujete společnou účast nebo pokud si VK vyzvedne ​pořadatel či rozhodčí. Vystavitel VK musí čekat na ověření připsání vaší platby na účet DDCCR, nežádejte proto vystavení VK „ze dne na den“.

  Pamatujte na skutečnost, že rozhodčí závodu/zkoušek vám nesmí umožnit start, pokud mu nepředložíte řádně vyplněnou a podepsanou VK.

..
 

Cena výkonnostní 
knížky / duplikátu

Člen
DDCCR

150,- Kč
6 EUR

Nečlen
DDCCR

300,- Kč
12,- EUR

Ztráta výkonnostní knížky

   V případě ztráty nebo zcizení výkonnostní knížky je její majitel povinen informovat výbor klubu a podat žádost o vystavení duplikátu. Cena duplikátu a způsob platby jsou stejné jako při žádosti o novou výkonnostní knížku. Vystavení duplikátu je časově náročnější vzhledem k nutnosti zpětného zapsání vykonaných zkoušek, nenechávejte tedy tuto záležitost na poslední chvíli.

Jak získám Registrační a výkonnostní průkaz psa bez prokázaného původu?

   Kříženci a psi bez PP, se kterými se chce jejich majitel účastnit závodů a zkoušek DDCCR, musí být zaregistrováni v registru psů bez průkazu původu. Tuto skutečnost si musí závodník nechat ověřit a potvrdit rozhodčím DDCCR při prvním startu. Pokud jste k žádosti o evidenci doložili všechny potřebné údaje, bude do jednoho kalendářního měsíce vyřízena.
 

O Registrační a výkonnostní průkaz psa bez prokázaného původu žádejte zde:

9155-1003469455.jpg
bottom of page